Люди

Воїна з Ямниці Ігоря Кушніренка посмертно відзначили орденом «Хрест Героя»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Загиблого воїна з Ямниці Ігоря Кушніренка посмертно відзначили орденом «Хрест Героя» та подякою від 46 окремого стрілецького батальйону, у складі якого воював захисник.

Нагороду разом із бойовим знаменом, шевроном, пам’ятним знаком і подякою 46 ОСБ передали батькам Ігоря Кушніренка, йдеться на сайті Ямницької громади.

Одним з тих, хто віддав найцінніше – своє життя – у боротьбі за незалежність України, є наш Герой Ігор Кушніренко. Із вдячністю схиляємо голови перед подвигом воїна, який поліг у боротьбі за волю України та за свій народ! Пам’ятаємо і шануємо! – зазначив сільський голова Роман Крутий.

Орден «Хрест Героя» – відзнака на вшанування пам’яті і подвигу усіх загиблих воїнів з 2014 року у війні з росією, нагорода за самопожертву, незламність духу й жагу до перемоги, особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Ігор Кушніренко був мужнім воїном, справжнім патріотом, доброю людиною, про що свідчить і його символічний позивний «Добряк». Народився 21 червня 1978 року у Ямниці. У 2014 році був призваний до лав ЗСУ. За вірне служіння та відданість Батьківщині нагороджений: відзнакою голови Івано-Франківської ОДА та голови облради «За бойову звитягу», відзнакою сільського голови Ямницької територіальної громади «Захиснику України з нагоди 30-річчя Незалежності», медаллю Учасника Бойових дій, нагрудним знаком «Національна гвардія України», нагрудним знаком «Сектор – М – АТО», нагрудним знаком «За вільну Україну. АТО».

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, у квітні 2022 року наш земляк став на захист Батьківщини. Від тоді пройшов найгарячіші точки у Луганській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Чернігівській та Донецькій областях.

Будучи старшим лейтенантом, Ігор Кушніренко служив на передовій командиром кулеметного взводу стрілецької роти однієї з військових частин. У січні 2023 року отримав важке поранення у зоні бойових дій поблизу міста Соледар Донецької області, відтоді перебував на лікуванні. На жаль, 15 березня 2023 року серце Героя зупинилося від отриманих важких травм.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.