Люди

Волонтери з Прикарпаття відвезли на фронт 20 тисяч вареників і не тільки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями відбулася чергова поїздка на Донбас Спілки волонтерів Богородчанщини.

Волонтери об’їздили понад 15 позицій на Луганщині та Донеччині, повідомляє Репортер з посиланням на сторінку Спілки у соцмережі.

волонтери

Зокрема вони побували у Золотому, Попасній, Новозванівці, Троїцькому, Підлісному, Врубівці, Авдіївці, Мар’їнці, Майорську, Волновасі, Водяному, Широкіному, Лебединському, Калиновому та в інших населених пунктах.

волонтери

Було доставлено вдосталь всього: продуктів харчування, м’ясних виробів, овочевих консервацій, копчення та ковбасних виробів, 20 тис.вареників, картоплі, буряка та моркви. В достатній кількості передали теплого одягу, спеціального теплого одягу, подушок, матрасів та постільної білизни, – пише Михайло Михайлюк на сторінці Спілки. – Вагому кількість вантажу займала матеріально-технічна та побутова частина: цвяхи, шурупи, скоби, плівка, брезенти, побутові мішки, молотки, сокири, колуни, скотч, пральний порошок, газові балончики та засоби гігієни. Нами було доставлено 7 пічок (буржуйки) і 3 господарські тачки, які з радістю були прийняті бійцями.

волонтери

Волонтери дякують усім жертводавцям, а їх дуже багато: Церкви різних конфесій, школи, гімназії та ліцеї, селищні ради та старостинські округи, підприємці та люди доброї волі.

волонтери

Дякую всій нашій групі (Іван Василаш, Богдан Снігур, Надія Дашко, Дмитро Карабет, Юрій Дякун, Сергій Федорко, Богдан Мойсишин), яка вирушила в цю поїздку, незважаючи на свій час і труднощі в дорозі, – пише Михайлюк. – На моє глибоке переконання і всієї групи волонтерів у тісній співпраці з усіма, хто має добре серце і велику безмежну любов до України ми і надалі продовжимо нашу роботу. Слава Україні! Героям Слава!

волонтери

волонтери

волонтери

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні