Люди

Володимира Габурака з Тлумача нагородили “Золотим хрестом”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Старшого солдат Володимира Габурака з міста Тлумача нагородили  відзнакою «За оборону України» та почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Старший солдат Володимир Габурак став на захист країни на початку повномасштабного вторгнення РФ. У 2015-2018 роках він був головою Тлумацької райдержадміністрації. Про це повідомляє  Тлумацька міська рада.

Ми гордимося всіма нашими хоробрими воїнами, їхнім героїзмом, дякуємо за захист та пам’ятаємо, якою ціною нам дається незалежність! Віримо та чекаємо вдома з Перемогою. – йдеться у повідомленні.

Довідково: 

Відзнакою «За оборону України» нагороджують військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.

Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Читайте також: Олега Присяжнюка з Тлумача повторно нагородили “Золотим хрестом”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.