Люди

Володимир Юсипів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього тижня відзначаємо керівника КП Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління (ДРЕУ), який дуже хвилюється за імідж підприємства, яке він очолює. Моніторить засоби масової інформації та шукає згадки про своє підприємство. Це, звісно, тішить. Та виявляється, Юсипів ще й не боїться визнати свою вину та вигородити політиків. Кожному підприємству б такого начальника.

 

У вівторок, 30 липня, на оперативній нараді в міського голови Володимир Юсипів доповідав про дороги. Говорив про роботу, яку підприємство виконує машиною Madpatcher, про ремонт плитки на центральних вулицях, про те, що вулиця Коновальця потребує багато зусиль тощо.

Окремо він зупинився на публікаціях в інтернет-виданнях. Мовляв, минулої п’ятниці, 26 липня, для ДРЕУ був невдалий день. Одна стаття стосувалась укладки асфальту, інша – роботи пилососа, який поливає дороги в центральній частині міста. Журналісти сфотографували, як машина працює без води і просто здіймає пил…
«Так, це недисциплінованість водіїв, – визнав Володимир Юсипів. – Я вчора попередив їх під підпис, що, коли закінчується вода, ніяких робіт не можна проводити».

Все, може, й обійшлося б тихо, якби в тих публікаціях не згадали політичну партію, яка зараз при владі в місті. Юсипів узявся її захищати. Він закликав журналістів та усіх мешканців міста не ототожнювати недисциплінованість ДРЕУ з якимись політичними силами. Мовляв, неправильно, коли їхня праця робить комусь мінуси.

Така свідомість, звісно, заслуговує похвали. Та, очевидно, справа тут не лише в ній. Певно, тая політична сила надто болісно реагує на критику, якщо франківські комунальники просять журналістів сварити себе, а не політиків. Погодьтеся, випадок безпрецедентний.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.