Люди

Вітаміни для жінок після 40: залишайся бадьорою, здоровою та красивою у будь-якому віці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вік – це не просто цифра у паспорті. Звичайно, всім хочеться залишатися молодими, але з кожним роком у нашому тілі відбуваються різноманітні зміни. І, щоб бути у чудовій формі у будь-якому віці, їх не можна залишати без уваги. 

Зокрема, жінки після 40 років нерідко стикаються із набором зайвої ваги через уповільнення обміну речовин. Також у цьому віці збільшується ризик виникнення різних захворювань, зокрема діабету, проблем у роботі серцево-судинної системи та навіть онкології.

Звичайно, для збереження здоров’я та профілактики таких порушень потрібно вживати відповідних заходів.

Залишайся бадьорою, здоровою та красивою у будь-якому віці 1

Важливою запорукою здоров’я у зрілому віці є достатнє споживання різних нутрієнтів – вітамінів, мінералів та інших поживних речовин. На жаль, далеко не всі з них можна отримати з харчування навіть за умови правильної організації раціону.

Найважливіші вітаміни для жінок після 40 включають:

  • Вітаміни групи В. З віком організм набагато гірше засвоює такі нутрієнти, особливо це стосується вітаміну В12. Водночас подібний дефіцит може спровокувати виникнення млявості та слабкості, зниження метаболізму, погіршення пам’яті та ін. Тому комплексні вітаміни для жінок після 40 зазвичай включають майже всі вітаміни группи В.
  • Вітамін D. Дефіцит цієї речовини – це дуже поширена проблема, але вона вкрай необхідна для профілактики серцево-судинних захворювань, що є однією з основних причин смерті у середньому та зрілому віці. Також вітамін D знижує ризик виникнення онкології, діабету та розсіяного склерозу. Не варто забувати й про те, що достатнє споживання такого нутрієнта – це запорука повноцінного засвоєння кальцію та профілактики остеопорозу, а відповідно, і переломів.
  • Вітамін С. Цей нутрієнт дуже важливий для адекватного засвоєння заліза та профілактики раку. А ще він підтримує синтез колагену, який відповідає за пружність шкіри та скорочення кількості передчасних зморшок.
  • Магній. Це мінерал, який надзвичайно важливий для регуляції кров’яного тиску. А багато жінок після 40 потрапляють у зону ризику розвитку гіпертонії через природні процеси старіння. Дефіцит магнію збільшує ризик розвитку серцевих захворювань, діабету та хронічного запалення. А достатнє вживання цієї речовини необхідне для повноцінного засвоєння кальцію, здорової роботи м’язів, нервів та серця.
  • Калій. Цей мінерал також необхідний для підтримки здорового тиску. А ще він суттєво знижує ризик інсульту у жінок після 40 років, що підтверджують незалежні наукові дослідження.
  • Омега-3 Такі речовини мають чимало переваг для здоров’я, вони уповільнюють процеси старіння та знижують ризик виникнення проблем у роботі серцево-судинної системи, зокрема атеросклерозу та інсульту. Омега-3 є запорукою здорової роботи мозку – вони підтримують когнітивні здібності та бережуть від вікової деменції. Також вони вкрай важливі для підтягнутої шкіри та здорового блискучого волосся.

Залишайся бадьорою, здоровою та красивою у будь-якому віці 2

Безумовно, щоб залишатися здоровою та привабливою, кожній жінці потрібно вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися. Але, як ми вже казали вище, здорового харчування часто недостатньо, щоб покрити всі потреби організму.

Тому для постачання в організм всіх необхідних корисних речовин сучасні лікарі рекомендують використовувати спеціальні комплексні добавки під назвою Вітаміни для жінок після 40.

Виробники таких БАДів пропонують добавки, які розроблені з урахуванням потреб конкретної цільової аудиторії. Це суміш найкращих вітамінів для жінок після 40, вони містять чітко вивірену кількість активних компонентів, необхідну для організму, відмінно переносяться та не викликають небажаних побічних ефектів.

Якщо ви дбаєте про своє здоров’я та хочете отримувати все найкраще для свого організму, то тут можна знайти добавки різноманітних корисних речовин від ТОП-виробників. Такі засоби допоможуть підтримати здоров’я, зменшать ризик важких хвороб та збережуть відмінне самопочуття та працездатність у будь-якому віці.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.