Люди

Віталій Мерінов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня відзначаємо студентського мера Івано-Франківська Віталія Мерінова. За наполегливість і цілеспрямованість. Днями у мікрорайоні Майзлі він зі своєю командою урочисто відкрив новозведений спортивний майданчик.

Будували комплекс три місяці. До цього тут стояв пагорб – люди засипали стихійний громадський туалет, що був тут ще раніше. Роботу ускладнювали дощі.

Працювали над майданчиком, як кажуть, усім миром. Когось просто просили, комусь заплатили за роботу гроші. Нині тут є турніки, шведська стінка, штанги, бруси, тенісний стіл тощо. Свою долю у справу вклали і працівники ЖЕО № 6.

Як розповів сам студентський мер – до речі, чемпіон світу з кікбоксингу – спортмайданчик був його давньою мрією. А нині, завдяки посаді, він має можливість втілювати свої мрії в життя.

До слова, вже найближ­чими днями на Бистриці-Надвірнянській «Мерінов і компанія» завершать ще одну добру справу. Хлопці відкриють поле для пляжного футболу та волейболу, яке теж робили своїми силами. Роботи там майже завершені.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.