Люди Фото

Військовий капелан з передової привіз грамоти від бійців «Сармат» для франківських волонтерів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно капелан Дмитро Бігун, який також є деканом Рогатина повернувся з Пісків. Там він є капеланом бійців підрозділу «Сармат» який воює у складі ППСМОП «Дніпро-1».

DSC_1660

З передової священик УГКЦ привіз грамоти для волонтерів ГО «Самооборона Івано-Франківська». За його словами те, що вони привезли до них на передову – було великим щастям.

DSC_1667

«Я так зрозумів, що волонтери поробили такі собі централізовані склади і привозять все туди, на жаль, багато чого не попадає на передову, – говорить отець Дмитро. – Це я побачив, коли був там – на передовій. Далі волонтерів просто не пускають, бо треба знати паролі і блокпости. І це була велика радість та щастя, коли на передову приїхали волонтери з Івано-Франківська та привезли найнеобхідніше: теплий одяг та харчі. Ми все те одразу порозвозили по всіх бліндажах».

DSC_1663

За словами капелана, зараз бійцям потрібне гумове взуття та теплий одяг. На Різдво франківські самооборонівці знову готуються до поїздки на схід.

DSC_1668

Сам капелан повертатися на передову планує в лютому. Це буде вже його четверта ротація. Загалом від УГКЦ нині є понад 120 капеланів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні