Люди Світ

Військові 10-ї гірсько-штурмової бригади показали, як проходять їхні будні (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 27 січня, у Коломиї, на території військової частини, де дислокується 10-та окрема гірсько-штурмова бригада, відбувся День відкритих дверей.

Всі охочі змогли дізнатися, в яких умовах живуть наші військові, та познайомитись з їхнім побутом, побувати на заняттях з альпіністської підготовки й рукопашного бою, а також побачити різну вогнепальну зброю та бойову техніку. 

Заступник командира 10-ї ОГШБр з морально-психологічного забезпечення Даніяр Петрюк розповів, що ідея провести такий захід виникла спонтанно.

«Ми вирішили показати частинку того, що має бригада, – говорить військовий. – Люди повинні знати, з якою технікою воюють на Сході наші бійці. Тим більше, в зоні АТО наша бригада виконувала дійсно бойові завдання».

Крім того, в такий спосіб військові вирішити привернути увагу молоді та заохотити її до служби в Збройних силах України.

«Такі заходи дозволяють популяризувати армію серед підростаючого покоління і переконати потенційних захисників Вітчизни, що служити зараз — престижно», — зазначив офіцер.

Військові переконані, після подібних зустрічей діти краще розумітимуть, хто такі люди у військових одностроях та яка їхня роль у державі.

Наразі бригада відновлює боєздатність і невдовзі знову повернеться на передову.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні