Люди Фото

Війна за посаду: у Франківську відбулась прем’єра вистави “Кар’єрні ігри” за п’єсою Гальсерана (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 29 червня, на камерній сцені франківського облмуздрамтеатру відбулася прем’єра вистави Ореста Пастуха “Кар’єрні ігри” за п’єсою драматурга із Каталонії Жорді Гальсерана “Метод Гронхольма”.

teatr 5

Вистава, яку характеризують як обман без антракту, завершить 77 театральний сезон.

До теми: Музичний перфоманс «IYOV» став фінальним акордом театральної програми PortoFranko Гогольfest у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

…Молоді люди прийшли у велику успішну компанію на співбесіду – четверо хочуть стати топ-менеджером. Голос із колонок озвучує різноманітні завдання й випробовування, які повинні пройти кандидати на посаду, перебуваючи у чотирьох стінах. У п’єсі – три чоловічі ролі та одна жіноча. Їх зіграли молоді актори драмтеатру: Ольга Качмарик-Комановська, Юрій Вихованець, Олексій Лейбюк та Євгеній Холодняк.

teatr 1

Через психологічну напругу один із героїв зривається, починає розповідати про те, як його покинула дружина, забравши двох дітей. Інші заспокоюють його, намагаються проаналізувати цей конфлікт. Вони приміряють роль психологів, намагаючись вирішити особисті проблеми свого конкурента, вже й забувши, що прийшли на співбесіду. Далі ситуація загострюється, між героями вистави спалахують конфлікти.

teatr 4

Це нагадує експеримент американського психолога Філіпа Зімбардо, який аналізував поведінку людей, зачинених у замкненому приміщенні. Також постанова передає абсурдність завдань під час співбесід. А людина, прагнучи стати успішною, перетворюється на піддослідну тварину, якою легко маніпулювати.

teatr 3

Виставу” Кар’єрні ігри” також покажуть завтра, 30 червня, о 18:00 на малій сцені драмтеатру.

До теми: Німецький театр у Франківську показав “Вертера” з мікрофоном у штанах та українськими піснями (ФОТО)

teatr 2

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.