Відео Люди

Ведичний монах з Індії навчав іванофранківців самопізнанню (Відео)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 11 липня, до Івано-Франківська завітав індійський мандрівник Мадхусудан Махараджа, який уже близько тридцяти років практикує ведичну культуру.

msbgjz4mqj0_143627305121[1]

В Івано-Франківську Махараджа прочитав лекцію про те, як досягти гармонії між собою та світом, інформує ZIK. Послухати його прийшли здебільшого молоді люди. Монах розповідав про ведичну культуру, зокрема, про те, як ведичні мудреці вчили додати життєві труднощі та що вони прогнозували щодо нинішніх часів. Кр також навчив молодь виконувати мантри на старовинних індійських інструментах.

Мадхусудан Махараджа народився у британській родині, свого часу був мотогонщиком та обійшов півсвіту перед тим, як оселитися в Індії та почати вивчення ведичної культури.

«Я зустрічався з деякими людьми з України, яким цікава ведична філософія, і вони запросили мене відвідати Україну, щоб поділитись своїм досвідом з усіма, кому це буде цікаво. Моя лекція про те, як самим для себе робити добро, як покращити своє життя зсередини», – розповів він.

З Івано-Франківська індійський мандрівник поїде до Львова. Далі у нього заплановий візит до Києва, звідки Махараджа відбуде до Лондона.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні