Люди

«Вамбуд» став лауреатом всеукраїнського конкурсу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Напередодні Дня будівельника відома у Франківську компанія «Вамбуд» посіла третє місце в номінації «Об’єкти житлового будівництва» всеукраїнського конкурсу. За перемогу тут змагалися 11 новобудов із різних регіонів.

Микола Ковальчук

«Цей конкурс проводиться на рівні держави, під егідою Міністерства регіонального розвитку та будівництва, — розповідає директор ПП «Вамбуд» Микола Ковальчук. — Наш об’єкт серед житлових будинків був найменшим, але вразив журі компактністю та якістю виконаних робіт».

За словами Ковальчука, жодна будівельна компанія Прикарпаття ще не отримувала такої високої нагороди. Тож і для «Вамбуду», і для всієї області це є значним досягненням.

Будинок, який отримав відзнаку, розташований на Вовчинецькій, 219А в Івано-Франківську. Це сучасна дев’ятиповерхівка з об’єктами соціально-громадського призначення, паркінгом та благоустроєм.

DSC_0593

Микола Ковальчук зазначає, що «Вамбуд» будує за євростандартами і постійно вдосконалюється. Тому кожен їхній будинок — кращий за попередній.

«У нас є багато речей, яких в Україні просто не роблять, — каже забудовник. — Дещо ми привезли з закордону, дечого навчилися самі. Зокрема це ландшафтні меблі, лавочки, смітники, освітлення. З кожним новим об’єктом ми втілюємо ще більше новаторських ідей. Тобто робимо все, щоб роботи були виконані якісно і люди, які купують квартири в наших будинках, почувалися тут комфортно».

За словами Ковальчука, перемога в конкурсі була неочікуваною, адже мали багато достойних конкурентів. Тим більше приємно отримати таку відзнаку — результат плідної роботи всіх працівників «Вамбуду».

Людмила Білявська, яка мешкає в цьому будинку, розповіла, що тільки недавно приїхала з-за кордону та була приємно вражена новим житлом.

«Я дуже задоволена купленою квартирою, — каже франківчанка. — Тут просторно, чудово облаштовані дитячий і спортивний майданчики. Великою перевагою є те, що територія обгороджена, тож коли дитина йде гуляти в двір, то можна не боятися, що вона вибіжить на дорогу. Також у дворі облаштована парковка, де можна сміливо залишати авто».

DSC_0563

«Вамбуд» працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. За цей час будівельна компанія заробила добру репутацію серед клієнтів і партнерів. На сьогодні це — один з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська. Підприємство володіє власною промисловою базою, автотранспортом, будівельними машинами та механізмами, щороку розширюється кількість працівників і коло партнерів. Нині компанія працює у повному циклі житлового будівництва — починаючи з відводу ділянки та закінчуючи продажем власної нерухомості.

Ще в 2007 році будівельна компанія «Вамбуд» стала учасником Івано-Франківської асоціації забудовників, нагороджена почесними грамотами мерії.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні