Люди Фото

В Яремче відбувся форум “КАРПАТИ DOBRE Буст: Розвиток громад та їх економіки” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В готелі «Карпатські зорі», що в місті Яремче, відбувся форум “КАРПАТИ DOBRE Буст: Розвиток громад та їх економіки” для об’єднаних територіальних громад Івано-Франківщини.

Форум відбувся в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА..

Організатором форуму є громадська організація “Асоціація економічного розвитку Коломийщини”, що виступає як організація-лідер, яка протягом року впроваджуватиме компонент Програми DOBRE – Місцевий Економічний Розвиток (DOBRE Local Economic Development) на території Івано-Франківської області. Завдяки цьому компоненту сім новоутворених об’єднаних територіальних громад Прикарпаття зможуть отримати додатковий ресурс для економічного розвитку своїх громад.

У програмних заходах форуму взяли участь делегати від місцевих територіальних громад Івано-Франківщини. Свої досягнення та успішні практики присутнім зможуть продемонструвати підприємці – представники локального  бізнесу (місцеві торгові марки, локальне виробництво, екопідприємництво).

Учасників форуму привітали радник голови обласної державної адміністрації Валерій Крецул, Марат Кюрчевський – Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Mickey Mullay – представник Програми DOBRE, які побажали організаторам та представникам від місцевих громад успішної та плідної співпраці, нових знань та навичок.

Із мотиваційною промовою щодо сталого розвитку “Чи готова Ваша громада до економічного розвитку?” перед учасниками виступив академік Української академії наук у галузі стратегічного менеджменту Богдан Будзан.

У перший день форуму його учасники в групах ознайомлювалися з інструментами сприяння розвитку громад та їх економіки та залучення громадськості до процесу розвитку громад та їх економіки. Наступного дня вивчали можливості та перспективи залучення додаткового фінансування через впровадження грантів і програм міжнародної технічної допомоги та, зокрема, можливості для громад від співпраці з Програмою DOBRE.

У рамках форуму учасники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками сучасного та інноваційного бізнесу Прикарпатського регіону та побачити ефективність від співпраці бізнесу, влади та громадськості на окремих прикладах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.