Відео Люди

В “Urban Space 100” прокоментували скандальне інспектування “Ревізором”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У тематичних групах Івано-Франківська та у соцмережах продовжують активно обговорювати останній випуск програми “Ревізор”, представники якої відвідали ряд кафе, ресторанів та готелів міста.

Нагадаємо, “Новий канал” показав випуск програми “Ревізор” про Івано-Франківськ.

Відкрита кухня – неабияка атракція

Чи не найбільше уваги приділено ситуації з рестораном “Urban Space 100”, пише Галка. Проблеми на тамтешній кухні стали несподіванкою для багатьох мешканців. Прогнозовано, почали дискусії і щодо відкритості і ефективності громадської роботи ресторану (адже “Urban Space 100” обіцяв інвестувати у міські проекти 80% чистого прибутку).

В одній з інтернет-дискусій ініціатор створення громадського ресторану “Urban Space 100” Юрко Филюк розставив усі крапки над “і” щодо телепрограми та інших питань.

“1. щодо зауважень ревізора при перевірці – більша частина з них була обєктивна, дані помилки враховані і одразу виправлені – що важливо, свідомих порушень персонал не робив, були технічні помилки, вони усунені

2. на сьогодні Urban Space 100 надав підтримку п’ятьом івано-франківським проектам:
1. “Франківський вуличний малюнок” – створення двох муралів аргентинським художником Хорхе Помаром.
2. Музично-соціальний пост-панк проект “Пенсія” – ми допомогли їм придбати необхідне обладнання
3. Проект Urban Space Radio – крім того, що ресторан безоплатно надав майданчик для створення та роботи радіо, також було придбано деяке обладнання.
4. Оновлення Різдвяної Шопки — виготовлення декорацій для Різдвяної інсталяції в центрі Івано-Франківська.
5. Програма підтримки міських ініціатив “Міські Гранти” – більш ніж наполовину фонд програми сформовано за підтримки Urban 100. Це дало можливість профінансувати та надати організаційну підтримку ще п’ятьом ініціативам: серія статей про урбаністику від медіавидання UFRA, розвиток сервісу анонсів подій Nevdoma, реконструкція муніципального Центру Сучасного Мистецтва (вул. Шевченка, 1), освітній проект від Благодійного Фонду “Ти Ангел” для педіатрів з ранньої діагностики раку у дітей , та театральна вистава МЕТАМОРФОЗИ, яка пройде в Івано-Франківську саме завдяки підтримці грантового фонду.

3. щодо математики – поясню, у кожного бізнесу є свій період розгону, на сьогодні ми пройшли 3 квартали – в першому реінвестували в розвиток проекту на старті, в 2му частину операційного прибутку (не весь прибуток витягується під нуль, особливо на старті) дійсно 24тис грн направили на проект муралів (їх було 2 від Аргентинця і ще є частина невикористаних коштів для наступного художника), в 3му під розподіл пішло вже 70тис грн, і вони були направлені на підтримку ще 4х проектів, в 4му кварталі ми очікуємо цифру ще вдвічі більшу, ніж в 3му – але насправді це питання, які стосуються виключно 100 засновників проекту, і я не зовсім розумію звідки стільки емоцій щодо цього“, – повідомив Филюк.

“Ревізор” в Івано-Франківську побував у суші-барі “ЯпонаХата”, готелі “Дністер”, ресторані “Rondel”, готелі “Франц”, ресторані “Urban Space 100” і супермаркеті “Арсен”. Лише один з цих закладів пройшов тест.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.