Люди Фото

В університеті нафти і газу розпочалась міжнародна науково-технічна конференція

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 14 листопада пройшла восьма міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля “Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання”.

Конференцію започаткував керівник наукової школи, професор Ігор Кісіль. Що два роки науковці збирались на базі кафедри “Методи та прилади контролю якості та сертифікації продукції” (МПКЯ і СП), яку тривалий час очолював професор, щоб обговорити та оптимізувати шляхи вирішення актуальних проблем підвищення надійності неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного та нафтогазопромислового обладнання, повідомили на сайті ІФ ОДА. На відкриття конференції запросили дружину та синів ученого Ігоря Кісіля, пам’ять якого присутні вшанували хвилиною мовчання.

Учасників конференції привітав ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський. Він відзначив роль професора у розвитку вітчизняної науки та актуальність його досліджень у сфері неруйнівного контролю та технічної діагностики.

“Сьогодні ці методи та прилади мають неабияке значення для безпеки життя і діяльності багатьох галузей, і зокрема – такої важливої для економіки України, як нафтогазова”, – каже ректор.

На його думку, конференція покликана не лише обговорити актуальні проблеми, але й використати нові можливості для співпраці у цій важливій сфері.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.