Люди

В «Укрспирті» просять виключити екс-очільницю франківського “Княгинина” зі списку кандидатів на пост глави компанії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Більше 1000 працівників 25 підприємств (з 41), що входять в держкорпорацію «Укрспирт», звернулися до керівництва країни з проханням виключити зі списку кандидатів на посаду директора держкомпанії 3 претендентів – Анатолія Далибожик, Григорія Трипульського і Ніну Гаркаву, пише Forbes.

f_11196693211417540416[1]

Гаркава раніше очолювала Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Княгинин».

Листи адресовані президенту Петру Порошенку, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, міністру аграрної політики і продовольства Олексію Павленку та іншим профільним членам Кабміну.
Члени трудових колективів ДП «Укрспирт» обґрунтовують свою позицію тим, що Ніна Гаркава і Анатолій Далибожик не повинні взагалі брати участь у конкурсі з тієї причини, що є факти неправомірних дій обох згаданих осіб і судимість одного з них. З цієї ж причини попередній конкурс, оголошений навесні 2015 року, вже був скасований.

Крім інших фактів зловживань, у зверненні повідомляється, що в 2011 році Анатолій Далибожик був засуджений за ч. 2 ст. 367 КК України, але у зв’язку з амністією уникнув покарання.

У зверненні повідомляється, що за результатами ревізії Івано-Франківського ОДОСП, який очолювала Ніна Гаркава, були порушені, зокрема, такі кримінальні виробництва: по факту за ч. 2 ст. 364 КК України (протиправний відпустку підакцизної продукції), за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Відносно Григорія Трипульського висловлені побоювання щодо його зв’язку з «одеським олігархом Борисом Кауфманом» і відсутності в його конкурсній пропозиції виразних ідей з приводу реформування підприємства. До того ж, під час співбесіди з конкурсною комісією при Мінагрополітики Трипульський заявив про плани створити в результаті приватизації ДП «Укрспирт» приватну спиртову монополію в інтересах згаданого вище бізнесмена – стверджується у зверненні.

«Такі скомпрометували себе особи, як Гаркава, Далибожик. і Трипульський просто не мають жодного морального права претендувати на керівну посаду і очолювати таке стратегічно важливе підприємство, як ДП« Укрспирт ». Призначення хоча б одного з них однозначно означатиме зраду національних інтересів », – сказано в резюмує частини звернення, направленого вищим керівникам України.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства оголосило конкурсний відбір на посади керівників ВАТ «ДПЗКУ» та ДП «Укрспирт».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.