Люди Світ

В Сєвєродонецьку затримали журналіста із Франківщини та військового, що намагалися повалити пам’ятник Ворошилову

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ніч на п’ятницю в Сєвєродонецьку (адміністративний центр Луганської області) правоохоронці затримали двох осіб, що з допомогою тросу й автомобіля намагалися повалити пам’ятник Клименту Ворошилову біля автовокзалу. Про це йдеться на офіційному сайті губернатора Луганської області Генадія Москаля.

У одного із затриманих, мешканця Києва, було при собі посвідчення військовослужбовця батальйону «Айдар» (зараз силовики з’ясовують його достовірність), а другий, мешканець Івано-Франківської області, виявився журналістом. У попередні дні (20 та 19 травня) в Сєвєродонецьку невстановлені особи повалили пам’ятники Свердлову та Калініну і зараз правоохоронці перевіряють на причетність до цього обох затриманих.

“Після вступу в дію Закону про декомунізацію всі пам’ятники комуністичним вождям на Луганщині будуть демонтовані, – прокоментував подію керівник області Геннадій Москаль. – Але зроблено це буде тільки у визначений законом порядок і спосіб. У військово-цивільної адміністрації достатньо політичної волі, щоб виконати закон про декомунізацію, ми не потребуємо тут ніякої волонтерської чи самодіяльної допомоги. А якщо хтось відчуває надлишок патріотизму, хай продемонструє його на передовій”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: