Люди

В ООН нарахували вже більше 400 тисяч переселенців з Донбасу

Google+PinterestLinkedInTumblr

В ООН звітують вже про 400 тисяч переселенців Згідно даним, оприлюдненим Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців, щонайменше 415,8 тисячі жителів Донбасу полишили свої будинки через бойові дії. Про це із посиланням на інформагенцію AFP повідомляє видання Deutsche Welle, пише ТСН.

Viktor hold his granddaughter Alissa as they wait for a bus to leave Slaviansk

Зокрема, інформує ООН, близько 190 тисяч переселенців поїхали до інших регіонів України, понад 197 тисяч – виїхали до Росії, більш ніж 14 тисяч – до Польщі і ще майже 14 тисяч – до Білорусі.

“Ми визнаємо, що кількість переселенців може бути більшою, адже немає централізованої системи реєстрації, а також, як ми знаємо, багато хто не реєструється”, – заявила речниця УВКБ ООН Аріане Руммері.

За її інформацією, із майже 200 тисяч переселенців, які виїхали на територію РФ, тільки близько 78 тисяч подали заяву на отримання статусу біженця.

У той же час, агентство ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові повідомляло, що кількість вимушених переселенців з Криму та зони АТО в Україні сягнула 190 087 осіб.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.