Люди

В обласній лікарні під час аукціону зібрали на дрони понад 400 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні провели благодійний аукціон, щоб зібрати кошти на закупівлю дронів у підрозділи, де служать працівники закладу. Продавали твори мистецтва, прикраси, книги – зібрали 346 210 грн і 1950 доларів, повідомили в ОКЛ.аукціон, новини з лікарні

На сьогодні 32 працівники лікарні боронять країну на фронті й рятують життя воїнів, надаючи медичну допомогу на полі бою чи у прифронтових госпіталях, – йдеться у повідомленні. – На аукціоні зібрали 346 210 гривень і 1950 доларів. Лікарі представили кілька десятків оригінальних речей, серед яких твори мистецтва, фотокартини, прикраси, книги.

Також серед лотів були картина художника Богдана Бринського, фотороботи Валентина Балаша тощо.аукціон, новини з лікарні

Ще одним лотом був вимпел із шевронами підрозділів Прикарпаття від координаційного центру SaveUkraineNow (SUN). На звороті вимпела розміщена цитата та особистий підпис Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного. Це один з найдорожчих лотів поруч з картиною Романа Бончука “Ангел на щиті”.

Власниками цих лотів стали медичний директор Андрій Яворський та керівник закладу Остап Грищук.

аукціон, новини з лікарні

Минулого року медики закладу зібрали та перерахували на благодійний рахунок Громадської Ради понад 4 млн грн й за ці кошти були закуплені для потреб фронту автівки, зброя, медикаменти. Ще понад 2 млн грн заклад спрямував на підтримку діяльності волонтерських організацій, серед яких “Громадська ініціатива Галичини”, “Бандерівський Схрон”, “Дружина воїна”. Усі кошти спрямовані для потреб ЗСУ.

Допомагати, лікувати, бути надійним тилом для наших військовослужбовців – наш обов’язок. Завдяки їм ми працюємо і маємо змогу планувати діяльність у новому 2024-му році, – каже гендиректор ОКЛ Остап Грищук. – Амбітних намірів у нас чимало. Будемо їх втілювати. Головне нині – вистояти і перемогти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.