Люди Фото

В Коломиї польський актор відіграв моновиставу (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Коломийському драмтеатрі підходить до завершення VIII Всеукраїнський театральний фестиваль “Коломийські представлення”.

kolom2

Театральний фестиваль розпочався 4 вересня і тривав рівно тиждень, до 11 вересня, пише Галицький кореспондент.

Зокрема, 10 вересня шанувальники театрального мистецтва стали свідками моновистави за мотивами роману Кароля Збишевського “Нємцевич спереду та ззаду” у постановці польського театру з міста Люблін. Головну роль у виставі блискуче виконав Тадеуш Новак.

Коломияни та гості міста побачили виставу про відносини Речі Посполитої з Російською імперією під час керуванням Катерини ІІ.

Зміст монодрами зосереджений навколо Польщі XVIII сторіччя напередодні її занепаду. У своєму романі, який є незавершеною дисертацією, Кароль Збишевський однаково жваво висміює політиків із ворожих таборів, духовенство, військо, не жалкуючи також короля чи головного героя, автора “Повернення посла”.

kolom1

Висміює пияцтво, лінощі, нерозсудливість, пристрасть до порожнього кліше й жесту, святенництво, політичне крутійство та інші пороки, роблячи все суспільство в якомусь сенсі відповідальним за поразку розділів Польщі.

У неділю, 11 вересня, на сцені Коломийського драмтеатру відбудеться закриття фестивалю виставою “Moritгri te salutant” за творами майстра української психологічної новели Василя Стефаника. Початок о 18 годині.

Нагадаємо, щороку фестиваль “Коломийські представлення” розростається кількісно і якісно і уже по праву може претендувати на статус міжнародного, оскільки практично щороку до Коломиї приїжджають гості не лише з України, а й з-за кордону, представляючи глядачам свої цікаві вистави.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.