Люди Світ

В Івано-Франківську відкриють приймальню Української Гельсінської спілки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 26 серпня, об 11:00 годині в приміщенні готелю «Станіславів» по вулиці Чорновола, 7 (конференційний зал на 4-му поверсі) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття в Івано-Франківську Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

gels

Читайте інтерв’ю “Репортера” з куратором відкриття, керівником громадської організації «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» (Львів) Лідією Тополевською.

Досвідчені юристи та адвокати, які співпрацюють з Громадською приймальнею, будуть допомагати не тільки порадами, але й готуватимуть позовні заяви, звернення та скарги до органів державної влади та місцевого самоврядування. Унікальний багаторічний досвід та залучення фахівців Української Гельсінської спілки з прав людини дають змогу апелювати, при потребі, до Європейського Суду з прав людини.

Відкриття Громадської приймальні УГСПЛ в Івано-Франківській області стало можливим завдяки співпраці з ТОВ «Лекс Консалтинг» та фінансовій підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку SIDA.

В прес-конференції візьмуть участь Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини, та адвокат Володимир Костюк, керівник ТОВ «Лекс Консалтинг», визнаний одним з лідерів України у сфері податкового права за результатами міжнародного рейтингу The Legal 500.

Write A Comment