Люди

В Івано-Франківську створили сайт про незаконні забудови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До кінця жовтня в Івано-Франківську буде повністю завершено створення веб-ресурсу, на якому кожен зможе отримати всю необхідну інформацію про незаконні забудови у місті. Про це повідомили активісти “Антикорупційної Платформи”, пише Курс.

StopBud-Logo-square-e1438605391468[1]

Як зазначає активіст Максим Кицюк, питання незаконних забудов актуальне для всієї України, а ось систематизованоі інформації про це досі немає. “Кожен українець зможе додавати свою інформацію на веб-ресурс та долучитися до боротьби із забудовами”, – каже суспільний діяч.

У той же час, ініціатори створення сайту підкреслюють, що не ставлять собі на меті подавати заяви на забудовників до правоохоронних органів. Головне – поширювати інформацію про порушення закону. До того ж, веб-ресурс допоможе створити платформу для спілкування та взаємодії суспільних діячів Івано-Франківська, якої досі не було.

Керівник проекту Михайло Джогола додає, що здебільшого забудовники вказують недостовірну інформацію в документах. “Наприклад, на Пасічній, 63, забудовник вказав, що реставрує приміщення, а по суті будує нове багатоповерхове”, – каже Джогола.

Проблемними у питанні незаконних забудов активісти також називають вулиці Марічки Підгірянки, Відкритої, Саєвича, Бандери та інші.

“Ми просто хочемо зробити наше місто комфортним. Ми не політична організація й не плануємо балотуватися на виборах”, – запевняють члени “Антикорупційної платформи”.
Зазначимо, вищезгаданий веб-ресурс вже працює за адресою stopbud.if.ua
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.