Люди

В Івано-Франківську обговорять майбутнє Промприладу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

15 березня, у вівторок, о 18:30 в громадському ресторані Urban Space 100  відбудеться презентація “Майбутнє постпромислових територій Івано-Франківська на прикладі Промприладу”.

промприлад

Платформа “Тепле Місто” спільно з урбаністичною школою CANactions та ГО “Ґараж Ґенґ” презентуватиме нові підходи до переосмислення постіндустріальних просторів на прикладі заводу “Промприлад”. Тема постіндустріальних просторів є актуальною в контексті сучасного світу. Такі території є часто проблемними для міст. Тим не менш, за кордоном вони слугують осередками розвитку.

До теми: “Тепле місто” проведе у Івано-Франківську “Міський велофорум”

Під час презентації програми заплановано виступи  директора освітньої програми CANactions School for Urban Studies Владислава Тимінського, співзасновника CANactions School for Urban Studies Урса Томанна, керівника платформи “Тепле Місто” Юрія Филюка, координатора проекту “Спільнокошт” та менеджера спільноти “Ґараж Ґенґ” Світлани Колодій.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до асистента з маркетинґу та комунікацій  платформи «Тепле Місто» Насті Кушнаренко   +380660921951

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні