Люди

В Івано-Франківську на обліку перебуває 148 дітей, позбавлених батьківського піклування

Google+PinterestLinkedInTumblr

На оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська, начальник служби у справах дітей Зоя Сливка повідомила, що на сьогоднішній день в місті є 148 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які підлягають оздоровленню.

Зоя Сливка запевнила присутніх, що служба у справах дітей доклала максимум зусиль щоб діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування були оздоровлені в літній період.

«На обліку у служби у справах дітей перебуває 148 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які підлягають оздоровленню, вікова категорія від 7 до 18 років, – зазначила вона. – З цього числа 35 дітей з різних причин написали заяви про відмову від оздоровлення. Зокрема, це діти сироти-інваліди, у нас їх четверо, потребують спеціалізованого лікування. Діти, які здавали ЗНО та поступали у ВНЗ, а також діти, які оздоровлювались в сім’ях родичів та разом з опікунами. Таким чином з цієї кількості дітей в нас оздоровлено в дитячих оздоровчих закладах – 60 дітей, санаторіях та санаторних палатах МДКЛ – 7, з опікунами,піклувальниками та прийомними батьками – 34, у родичів та знайомих – 12. 11 ще не оздоровлювались у зв’язку з тим, що мали травму чи інфекційні захворювання та перебували на денному стаціонарі”.

За словами Зої Сливки на оздоровлення 2014 році, рішенням координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей з міського бюджету було виділено 99тис. 800 грн., які використано на закупівлю 44 путівок.

«Ми закупили путівки в селище Ворохта на дві зміни, а також у Лімницю. Решту дітей відпочивало за державні кошти у «Соколі» Галицького району, «Перлині Карпат» Долинського району, «Молодій гвардії» міста Одеса, в місті Скадовськ, а також «Перлині Придністров’я» Городенківського району».

Крім цього за кошти місцевого бюджету оздоровлено 11 дітей з кризових сімей, які потенційно вже позбавлені батьківського піклування.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.