Відео Люди

В Івано-Франківську 60 % тепломереж потребують повної заміни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Підготовка до опалювального сезону в Івано-Франківську йде за графіком. Упродовж літнього періоду КП “Теплокомуненерго” проводить планові організаційно -технічні заходи щодо перевірки основного котельного обладнання і допоміжних центральних теплових пунктів. Наразі комунальники провели часткову реконтстукцію 4-х котелень та гідравлічні випробування тепломенерж. Кажуть, за результатами проведених робіт виявлено близько сотні ділянок, які потребують негайного відновлення, інформує Вежа.

В “Теплокомуненерго” констатують, понад 60 % тепломереж підприємства потребують повної заміни через вікове зношення. Адже більшість з них закладені ще у 50-х роках минулого століття. Зокрема, по вулиці Бельведерскій, Вовчинецькій та Стуса. Відтак, через експлуатацію “проблемних” трубопроводів підприємство втрачає до 10 відсотків теплоенергії упродовж опалювального періоду. Аби покращити ситуацію комунальники беруть участь в інфестиційних проектах.

Наразі “Теплокомуненерго” співпрацює ЄБРР щодо модернізації та повної автоматизації теплових пунктів у “спальних” мікрорайонах міста. Програмою передбачено повну заміну тепломереж та встановлення зовнішніх приладів обліку теплоенергії . До кінця року комунальники обіцяють виконати тендерні процедури та приступити до виготовлення проектно-кошторисної документації.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні