Люди Світ

Уряд дасть гроші на квартири для сімей загиблих в АТО

Google+PinterestLinkedInTumblr

13 серпня Кабмін видав розпорядження, згідно з яким на придбання квартир для сімей військових, які загинули в АТО, з резервного фонду державного бюджету має бути виділено 23 млн. 617 тис. грн. Про це сьогодні, на прес-конференції, повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко.

IMG_1247

«Виділити 23617,36 тис. гривень для закупівлі житла для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які брали безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, у тому числі», – ідеться у документі.

Як заявив Троценко, Івано-Франківська область отримає чи не найбільшу суму, – 2 866 тис грн.. Для порівняння: Житомирська – 707 тис, Київська 1 592 тис, Львівська – 214 тис.
За попередніми розрахунками цих коштів має вистачити на 10 квартир, тоді як в області вже на нині є 22 загиблих в АТО – відповідно, стільки ж і сімей.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.