Люди

Укрпошта стала акціонерним товариством – клієнтам обіцяють європейську якість

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 1 березня, оператор поштового зв’язку України Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» закінчив процес акціонування та став акціонерною корпорацією.

Державний реєстратор затвердив усі необхідні документи та статут компанії, таким чином, процес реорганізації підприємства завершено.

Раніше Міністерство інфраструктури України дало «зелене світло» для акціонування «Укрпошти». Згідно з цим рішенням, компанія перетворюється в акціонерне товариство за зразком найкращих європейських поштових компаній, таких як Deutsche Post, Austria Post або PostNL.

Акціонування дозволить Укрпошті створити незалежну раду і залучити фінансових партнерів для своїх інвестиційних проектів. Проте акції підприємства будуть повністю належати державі, тому що Укрпошта знаходиться в списку стратегічних підприємств країни.

«Перетворення Укрпошти в акціонерне товариство є важливим для компанії кроком. Ця процедура дає змогу створити прозору ефективну державну компанію нового зразка, залучати для її розвитку міжнародні інвестиції, і як наслідок, – значно підвищити якість роботи для забезпечення основних клієнтських потреб», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Найближчим часом очікується створення та затвердження Наглядової ради підприємства.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні