Відео Люди Світ

Українці з літаком для Марсу пройшли у п’ятірку найкращих проектів NASA (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Український проект Mars Hopper, що пропонує новітній спосіб пересуватись поверхнею Марсу, пройшов до Топ-5 кращих проектів світового хакатону NASA SpaceApps Challenge із 1200 проектів на тему космосу у програмі NASA. За проект вже віддали голоси понад 11 тисяч людей. Голосування, що визначить переможця триватиме до 20 травня.

mars hopper

Про це у Facebook написав один із членів команди, інженер Павло Правдюков.

“Велике спасибі за підтримку всім, хто за нас голосував! Ми пройшли в фінал (топ5)! Журі бере тиждень для того, щоб перевірити голоси. Після цього буде ще тиждень, де нам буде потрібен максимум вашої підтримки!” – зазначив Правдюков.

mars hopper

Ідея Mars Hopper (Марсіанський коник – ред.) доволі захоплива – літак пересувається поверхнею червоної планети стрибками і може сам відновлювати “пальне”, збираючи сухий лід з поверхні Марсу. Таким чином пристрій отримує необхідний для руху вуглекислий газ. Піднімається ж апарат за рахунок реактивних прискорювачів, повідомляє  depo.ua.

Спершу українські винахідники перемогли у вітчизняному хакатоні, а наразі сподіваються на перемогу у світовому – переможців запросять на космічний запуск на мисі Канаверал. Також українці сподіваються, що Nasa розгляне можливість реалізації їхньої ідеї.

Щоб підтримати проект Mars Hopper  своїм голосом потрібно зареєструватися на сайті замагань:
https://2016.spaceappschallenge.org/auth/register/
Та віддати свій голос за команду українців:
https://2016.spaceappschallenge.org/challenges/tech/jet-set-mars/projects/mars-hopper
Голосувати можна кожен день!

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні