Люди

У зоні АТО призупинили прийом та відправку пошти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 27 листопада державне підприємство «Укрпошта» призупинило приймання і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою, повідомили у прес-службі відомства.

a778bd12edcde80d13a0fcf4b72f153bb1bb6ba0[1]

Укрпошта повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на території, що не контролюються державною владою України, надсилати пошту можна до поштових відділень, що функціонують на підконтрольних українській владі територіях. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресата назву населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області, а також найменування об’єкту поштового зв’язку місця призначення та поштовий індекс. Також відправник має обов’язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім’я та погодити з ним об’єкт поштового зв’язку місця призначення.

У зв’язку з активним веденням бойових дій не здійснюється приймання поштових відправлень до м. Авдіївка, населених пунктів Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області задля уникнення ризику загрози життю і здоров’ю працівників поштового зв’язку.

Частково забезпечується надання послуг поштового зв’язку у м. Дебальцеве (працюють ВПЗ Дебальцеве № 1, 3, 5, ВПЗ Миронівський, ВПЗ Світлодарське) Донецької області та м. Попасна (ВПЗ Попасна № 1, 2) Луганської області. Відправити у ці міста можна тільки реєстровані поштові відправлення, обов’язково вказавши номер телефону адресата. У разі надходження посилки, про що адресат буде поінформований працівниками відділення Укрпошти, він має самостійно забрати відправлення у відділенні, оскільки доставка додому не здійснюється. Приймання відправлень у вказаних відділеннях здійснюється всіх видів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні