Люди

У ЄС розглядають можливість додаткової допомоги для біженців в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Єврокомісія розглядає можливість виділення Україні додаткової фінансової допомоги, щоб підтримати мешканців звільнених від сепаратистів східних територій і втікачів із зони бойових дій.

біженці

Про це повідомив директор Генерального директорату з гуманітарних питань і цивільного захисту Єврокомісії Жан-Луї де Броувер під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у понеділок, 18 серпня, повідомляє DW.

Раніше європейське відомство ухвалювало рішення направити для потреб населення Сходу України та переселенців 2,5 мільйони євро.

“Мої колеги працюють над тим, щоб уже виділені ЄС гроші якнайшвидше надійшли в Україну. Але з врахуванням подальших оцінок на початку вересня, можливо, буде ухвалене рішення щодо виділення додаткової фінансової допомоги “, – цитує Броувера прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства.

Також розглядається і можливість надати допомогу в вигляді наметів, приладів обігріву, будівельних матеріалів та інших предметів першої необхідності, додав представник Єврокомісії.

Навколо вирішення проблем біженців в Україні та відновлення нормального життя звільнених міст на Донбасі об’єднають зусилля країни-члени ЄС та інші донори, вказано в повідомленні на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

За попередніми оцінками ООН, на вирішення найгостріших проблем українських біженців до кінця року потрібно близько 33 мільйонів доларів США. Раніше в ООН повідомляли, що через конфлікт на Донбасі щонайменше 285 тисяч українців були змушені покинути свої домівки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні