Люди

У Вовчинцях через казначейство не встигають відкрити дитячий садок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську проблема з дитсадками чи найболючіша для тих, хто не має з ким залишити малечу вдома. Місць щороку не вистачає, тож збільшується потреба і в самих дошкільних закладах.
DSC_7720

Та кілька років тому громада села Вовчинець, що належить до Івано-Франківської міськради, вирішила збудувати власний сучасний дитсадок.

Відтак, ще з 2008 року взялись оформляти документи, а вже у 2011 почали зводити фундамент нового сучасного просторого дитячого садочка, повідомляє «Бліц-Інфо».

Тож уже минулого року основні роботи були виконані. Будівельники активно впорядковували територію садочка та виконували внутрішні роботи, адже планувалось встигнути вже цьогоріч відкрити новий дошкільний заклад для малечі.

Заклад обладнали плавальним басейном. Також кожна із груп матиме окрему ігрову кімнату, роздягальну, спальну та санвузол. У разі незвичайної ситуації кожна група має свій аварійний вихід. Окремо входи до приміщень персоналу кухні та вихователів. Крім того, передбачений підйомник, за яким подаватимуть їжу на другий поверх. Є кабінет лікаря та кілька палат-ізоляторів. А влітку діти матимуть можливість гратись в унікальних ігрових кімнатах на вулиці.

Сучасний садочок розрахований прийняти на дошкільне навчання 160 дітей. Однак,  за словами сільського голови села Вовчинець Михайла Назара площа та санітарні норми дозволять при потребі збільшити кількість дітей до 300.

Та зараз про це говорити рано, адже заплановане відкриття переноситься на невизначений термін.

Як пояснив Михайло Назар все через нестабільну ситуацію в країні та невчасно проплачені кошти казначейством. Зокрема через нестабільну гривню, матеріали приходиться закуповувати дорожче, ніж планувалося.

«По садочку нам залишилось мінімальні внутрішні ремонтні роботи та облаштування меблями. Зараз щось прогнозувати, коли відкриємо садочок не хочу, бо  через суттєві зміни в ціновій політиці ми вимушені мінімізувати втрати, які ми зазнаємо через невчасне фінансування», – зазначив Назар.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні