Люди

У США запустили ракету з українським начинням

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 листопада з космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» був здійснений успішний запуск ракети-носія «Антарес». Посольство України в США повідомило, що ракета доставить вантажний модуль «Сігнус» до Міжнародної космічної станції, пише ТСН.

«Проект «Антарес» є прикладом успішної взаємодії компаній космічної галузі України і Сполучених Штатів у сфері мирного дослідження космічного простору. Тільки цей запуск – це близько 40 млн дол. інвестицій в космічну галузь України, і робота понад 25 тисяч спеціалістів», – йдеться у повідомленні.

 

“Антарес” створений американською корпорацією «Орбітал АТК» за участю іноземних партнерів, серед яких низка українських підприємств. Так, головна конструкція першої ступені ракети розроблена конструкторським бюро “Південне” та виготовлена на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова” (обидва з м. Дніпро) у співпраці з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС” (Харків), “Хартрон-ЮКОМ” (Запоріжжя), “РАПІД” (Чернигів) та інші. Українські фахівці також брали активну участь у випробуваннях «Антареса», які проводилися в США.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.