Люди Світ

У смерті пораненого бійця Руслана Свирида Ульванська звинуватила соцслужби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим, заступник директора Департаменту соціальної політики ОДА Ярослава Ульванська звинуватила соціальні служби Коломиї у байдужості до військових, які беруть участь в антитерористичній операції.

Причиною такого висловлювання стала смерть пораненого коломиянина Руслана Свириди. За словами Ульванської, розтин показав, що причиною смерті військового стала серцево-судинна недостатність.

“Це жорстокість та безвідповідальнісь. Він помер 24 січня, майже тиждень тіло лежало вдома, – каже Ярослава Ульванська. – Військовий приїхав з пораненням, отримав черепно-мозкову травму, лікувався в шпиталі та проходив реабілітацію дома. Як можна було допустити, щоб він помер від серцевої недостатності? Мені дуже болить цей випадок як показовий у ставленні до поранених. Чоловік був одинокий.”.

Читайте також: У Коломиї помер 38-річний боєць АТО Руслан Свирид

Як виправдання, представник Коломийської міськради зазначив, що офіційно Руслан Свирид рахувався в госпіталі, який самовільно покинув. Крім того, про те, що військовий перебуває вдома ніхто не знав.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні