Люди Світ Фото

У школах Франківщини продовжили канікули до 1 лютого (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук дав доручення директору департаменту освіти і науки, керівникам районів та міст продовжити у навчально-виховних закладах Прикарпаття  зимові канікули до першого лютого задля попередження можливої епідемії.

oda_epidemia_06

У понеділок, 18 січня, в ОДА відбулася спеціальна нарада за участю директорів департаментів охорони здоров’я та освіти і науки облдержадміністрації, представника головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Івано-франківській області, голів райдержадміністрацій та міст обласного значення. Присутні обговорили ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ.

oda_epidemia_05

Зазначалося, що на теренах області епідеміологічний поріг захворюваності ще не перейдено, але кількість звернень хворих за медичною допомогою в  області зростає.

oda_epidemia_04

«Ми не повинні чекати максимального поширення хвороби, потрібно діяти на випередження. Тому, пропоную вжити заходів невідкладно, щоб уберегти здоров’я наших громадян», – наголосив Олег Гончарук.

oda_epidemia_03

Також голова облдержадміністрації доручив департаменту охорони здоров’я та Державній санітарно-епідеміологічній службі у постійному режимі проводити моніторинг ситуації і, у разі подолання епідеміологічного порогу, запровадити карантинні заходи.

oda_epidemia_02

oda_epidemia_01

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.