Люди Світ

У рейтинг університетів «ТОП-200 Україна» 2017 увійшли чотири франківські виші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наприкінці травня команда національного рейтингу вищих навчальних закладів «ТОП-200 Україна» опублікувала одинадцятий щорічний рейтинг українських вишів.

Одноосібним переможцем рейтингу «Топ 200 Україна» 2017 став НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він збільшив відрив від решти українських університетів у порівнянні з 2016 роком, інформує Освіта.UA

Друге місце посіли  – КНУ ім. Тараса Шевченка, а третє – ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

До рейтингу увійшли й чотири івано-франківські вузи: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – 32-ге місце, Прикарпатський національний університет імені Стефаника – 42-ге місце, Івано-Франківський національний медичний університет – 62-ге місце та Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького – 195-те місце.

Також укладачі рейтингу підкреслюють, що переважна більшість університетів, які увійшли до “Топ 200 Україна”, за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України можна віднести її поки що значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий освітньо-науковий простори, малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі університетської діяльності.

Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних веб-ресурсів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні