Люди

У рамках проекту “Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах” діти лікували ведмежат

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У рамках проекту «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах» в Івано-Франківську відбулася 47 «Лікарня для ведмежат».

_VkU_rjWBp4

«Teddy Bear Hospital» функціонувала наступним чином: дітки, виконуючи роль молодих батьків, проходили в реєстратуру, щоб зареєструватись та одержати карточку-направлення для відвідування лікарів. Роль хворих пацієнтів виконували ведмедики, а студенти-медики сприяючи налагодженню контакту в спілкуванні допомагають визначити недугу та подолати її. Про це повідомили в прес-службі медуніверситету.

Як і в справжній лікарні, тут функціонувало багато відділень, тому діти мали можливість побувати в лора, окуліста, педіатра, стоматолога, травматолога, рентгенолога, хірурга, кардіолога, косметолога, подивитись на записи УЗД й відвідати лабораторію. Після повного медогляду ведмедики отримали рецепт, за яким на діток в аптеці чекали приємні подарунки – сертифікат, наклейки та медальки.

Цього разу «лікарня» працювала в науковій бібліотеці Івано-Франківського національного медичного університету. Хоч діток було й не так багато, але все ж таки, за допомогою студентів-медиків, у вигляді гри вони подолали найбільший страх – страх перед «білими халатами».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні