Люди

У Прикарпатському відкрили нову спеціальність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На факультеті філології Прикарпатського національного університету відкривають нову спеціальність – абітурієнтів запрошують зголошуватися.

Про це повідомив професор ПНУ Микола Лесюк.

“У нас приємна новина! Нарешті отримали дозвіл на відкриття нової освітньої програми – “Польська мова і література та англійська мова”. Багато людей запитували, чи немає такої спеціальності в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. І ось нарешті ми відкрили її! Ці дві мови – польська та англійська – тепер мають неабиякий попит, особливо у нас на Прикарпатті. Чекаємо абітурієнтів”, – пише професор на своїй сторінці у фейсбуці.

Програма є унікальною, бо, вибираючи одну спеціальність, студенти навчатимуться одразу на двох факультетах і вивчатимуть поглиблено одразу дві мови, зазначила викладачка кафедри слов’янської філології Наталія Щербій.

“Викладання на ОП забезпечуватимуть викладачі двох факультетів – Факультету Філології та Іноземних мов. У цю програму ми вклали свою душу, бо намагалися врахувати досвід провідних світових університетів, побажання роботодавців та найголовніше – думки самих студентів! В ОП ми зосередили увагу на дисциплінах з поглибленого вивчення двох мов та перекладу, максимальна концентрація на важливих освітніх компонентах”, – додає Наталія Щербій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.