Люди Фото

У Прикарпатському університеті біля пам’ятника Роману Гурику провели віче до Дня студента (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 17 листопада, в Івано-Франківську на території Прикарпатського національного університету (ПНУ) провели щорічні урочистості з нагоди Міжнародного дня студента. Цей день є не тільки святом для всіх студентів, але й сумною датою. 17 листопада – день пам’яті чеських студентів-патріотів, які постраждали під час Другої Світової війни.

guryk_pnu

Ректор ПНУ Ігор Цепенда привітав студентів зі святом та закликав не забувати про його історичне походження.

den_studenta_pnu_20151

“Багато студентів та викладачів нашого університету виборювали незалежність та згодом захищали її, — каже Ігор Цепенда, ректор ПНУ. — Сьогодні ми віддаємо їм шану, згадуємо тих, що загинули. Дякуємо студентам за їхню мужність та прагнення до кращого. В цей же час не забуваємо, що перед нами ще дуже важка та складна дорога”.

den_studenta_pnu_20152

Пам’ять загиблих студентів вшанували хвилиною мовчання. Також представники університету поклали квіти до пам’ятника студенту ПНУ, Герою Небесної Сотні Роману Гурику. Для гостей виступив гурт “Будьмо” та випускники Інситуту мистецтв.

den_studenta_pnu_20153

Також сьогодні о 15:30 в Актовій залі університету відбудеться концерт гурту «Шлях до Сонця». У ньому візьмуть участь народний артист України Михайло Кривень, лауреат всеукраїнських фестивалів Зоряна Рощук та солісти Інституту мистецтв.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні