Люди Світ Фото

У Національному заповіднику «Давній Галич» відкрили виставку угорського абстракціоніста Ласло Чока (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрили виставку угорського художника-абстракціоніста Ласло Чока. Проект «Знаки з дороги» об’єднав близько тридцяти живописних картин, написаних митцем упродовж кількох останніх років, повідомляє Галицька РДА.
 image021

Виставку мали можливість переглянути в багатьох містах України, а ось тепер картини зможуть оцінити й галичани. Усі, хто виступав на цьому мистецькому заході , відзначали важливість такої події.

«Такі виставки дають можливість нашим народам ближче пізнати один одного, сприяють зміцненню українсько-угорської дружби та дозволяють Україні ще більше асоціюватися в європейське співтовариство»,- наголосив у вітальному слові перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович.

«Мені дуже приємно, що виставку можуть побачити люди не лише у великих містах України, але й у такому маленькому містечку як Галич, – зазначив у своєму виступі перший заступник Генерального консула Угорщини в м.Ужгород Ласло Віда – Також позитивним є те, що розвиваються партнерські стосунки між вашим древнім містом та угорським містом Кішварда. Адже це дуже важливо, коли на інтеграційному шляху спілкуватися між собою можуть не лише високопосадовці й політики, але й прості громадяни. Запевняю вас, що Угорщина й надалі буде підтримувати Україну на її шляху до Європи».

Відтак всі присутні мали можливість оглянути виставку і обмінятися враженнями.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні