Люди Світ

У МВС перепросили за Авакова, який у Франківську назвав львів’ян дурними

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час представлення нової поліції в Івано-Франківську міністр МВС Арсен Аваков обізвав львів’ян дурними. Офіційне вибачення від МВС опублікував на своїй сторінці у соцмережі львівський активіст Святослав Літинський.

11207295_10153475286300617_618082337815136475_n[1]

“Після того виступу Авакова я відправив запит у Міністерство, щоб мені пояснили чи міністр хотів тими словами когось образити чи то все-таки було емоційне висловлювання, – пояснив активіст. – Багато львів’ян також почули той виступ чиновника, і вонт очікували на пояснення. І ось зараз я отримав відповідь від міністерства, і опублікував її в соціальних мережах. В МВС відзначили, що Аваков поважає львів’ян, і не хотів нас образити. Також в листі також відзначається, що керівник МВС готовий до спілкування з людьми. На цю відповідь я відреагував позитивно”.

Раніше Літинський звернувся з позовом до голови МВС, звинувачуючи його у порушенні мовного законодавства. Активіст через суд вимагав зобов’язати МВС надати йому автентичний переклад українською (державною) мовою відеозапису виступу міністра під час запуску у Львові нової патрульної поліції.

Аваков на це кинув репліку: “у Львові я винятково українською розмовляв, так, як і зараз. Львів’яни бувають теж дурні, вибачте, як і дурні харків’яни, і взагалі люди бувають різні”, – заявив міністр під час представлення нової поліції в Івано-Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.