Люди

У Міноборони розповіли про нюанси весняного призову до армії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 8 квітня розпочнеться відправка перших команд призовників для проходження служби в ЗСУ. Загалом же протягом квітня-червня до лав армії підуть 18752 юнаки.

Про це під час брифінгу заявив начальника відділу комплектування та призову Генштабу ЗСУ Валерій Дендебера, повідомляє кореспондент Укріфнорму.

«Протягом квітня-червня поточного року відбуватиметься призов громадян України на строкову військову службу. Загалом цією весною-літом підлягають відправленню до військ 18752 особи, з яких 9 тисяч — для Збройних сил, 5152 юнака підуть до лав Національної гвардії України, 4 тисячі в Державну прикордонну службу і 600 осіб поповнять лави Державної спеціальної служби транспорту», – повідомив Дендебера.

Робота призовних комісій усіх рівнів триватиме з 1 квітня до 30 червня, а відправка команд молодого поповнення розпочнеться 8 квітня та завершиться 27 червня 2019 року.

В Генштабі під час призову обіцяють зосередити увагу на вивченні особистих якостей призовників. Першочергово братимуться до уваги ділові, моральні, психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан.

Головне при проведенні призовної кампанії – це набрати якісний кадровий ресурс, наголосив представник Генштабу. Дендебера пообіцяв, що в призовних комісіях будуть чітко дотримуватись норм закону в частині, що стосується надання права відстрочки громадянину від призову на військову службу, або людині, яка взагалі звільняється від призову.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.