Люди

У Львові прооперували чоловіка, який міг ходити лише навприсядки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Через хворобу ноги у 57-річного чоловіка зігнулися під кутом 90 градусів. Він уже не міг стояти й пересувався лише навприсядки.

Лише після двох надскладних операцій ноги чоловіка почали випрямлятися. Нині він вчиться заново ходити, повідомляє Репортер з посиланням на Перше територіальне медичне об’єднання Львова.

у Львові прооперували чоловіка новини Івано-Франківська

Його історія дуже незвична. Десять років тому чоловік переїхав зі Львова до села та оселився на горищі батьківської хати. Горище було невисоким і холодним. Під час ходьби доводилося підгинати ноги. І після першої ж зими він помітив проблеми – аби розрівняти ноги, чоловіку доводилося докладати зусиль.
у Львові прооперували чоловіка новини Івано-Франківська

Симптоми, які минули з потеплінням, повернулися із першими прохолодними ночами. За наступну зиму ноги чоловіка зігнулися під кутом 90 градусів і він більше нічого не міг з цим зробити.

Читайте: ІФНМУ запрошує на тренінги з медичної допомоги хворим на COVID-19

Хвороба прогресувала. Утворилися контрактури обох кульшових суглобів, колінних, м’язів та сухожиль. Простими словами – вони “закам’яніли” і пересуватися чоловік міг лише на колінах.

у Львові прооперували чоловіка новини Івано-Франківська

Два роки тому його забрав до Львова брат, ще кілька місяців шукав лікарів, які б змогли допомогти чоловіку. Зрештою звернувся до хірургів 8 лікарні Першого ТМО Львова.

Висновок був один: необхідно оперувати. Однак через складність ситуації працювати лікарям довелося уже не з м’язами та сухожилками, які були скороченими, а з кістками. Їх на обох ногах розрізали та фіксували імплантати в положенні, який відповідає природньому станові. Першу операцію на правій нозі виконали одразу, другу – на лівій – місяць тому.

Усе минуло успішно. І хоча чоловік ще не бігає, але вперше за два останні роки випрямляє ноги і робить кроки.

Навіщо вбивати своє? Як Олег Стецюк на Прикарпатті захищає від держави її ж майно

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.