Люди

У Києві перехопили 200 посилок з Китаю для Тома Сойєра і Джека Горобця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Києві митники затримали 201 міжнародне відправлення експрес-поштою з Китаю, адресованих Тому Сойєру, Джеку Горобцю та Нестору Махну. У посилках, адресованих літературним, кіно- та історичним персонажам були також вказані неправдиві номери телефонів, а вказані адреси доставки просто не існують, повідомляє Державна фіскальна служба.

Фото inspired.disney.co.uk

У 201 посилці митники знайшли HD-плеєри, відеокамери, мобільні телефони та аксесуари до них. Загальна вартість товару склала 125 тисяч гривень, пише УП.

Окрім Тома Сойєра і Нестора Махна, на посилках були ще імена Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко. Усі “одержувачі”, якщо вірити супровідним документам до посилок, живуть в місті Путивль, щоправда на вулицях і в будинках, яких не існує.

За цими жартами прихований свідомий намір реальної людини ухилитись від оподаткування, розбивши своє замовлення на дрібні партії.

“По виявленому факту складено протокол  за ознаками порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України – надання митниці як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень”, – йдеться у повідомленні ДФС.

Товар вилучено, триває слідство. Матеріали справи будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

Наразі “жартівнику” загрожує штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.