Люди Фото

У Калуші провели шаховий турнір пам’яті Олекси Гірника (ФОТО)

Упродовж двох днів, 26 і 27 березня, у калуському ПК “Мінерал” проводився уже 14-ий традиційний турнір з шахів пам’яті Героя України Олекси Гірника, повідомляє sport.if.ua.

DSC_0020

Дев’ять дорослих шахістів, 48 юнаків і 20 дівчат з Калуша і Калуського району, боролися за нагороди в особистому і командному заліках.

DSC_0330

Змагання проходили за швейцарською системою. Перше загальнокомандне місце здобула команда Калуської ЗОШ №5, а друге і третє місця вибороли команди НВК “Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей” і Калуського політехнічного коледжу.

DSC_0025

У турнірі серед дорослих переміг тренер з шахів Микола Солдат, який працює вчителем історії в Голинській ЗОШ, друге місце посіла тренер з шахів Калуського ПНЗ “Кімната школяра” Галина Шевчук, а третім призером турніру став найстарший його учасник – 79-річний Володимир Лисяк.

IMG_1054

Серед юнаків не було рівних учневі НВК “Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей”, кандидатові у майстри спорту Михайлові Шахові. На п’єдесталі пошани разом з ним опинилися студент Калуського політехнічного коледжу Дмитро Самойленко, який здобув друге місце та учень ПНЗ “Кімната школяра” і НВК “Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 – ліцей” Іван Воробець з почесним третім місцем.

IMG_1046

У змаганнях серед дівчат найкраще виступили учениці ПНЗ “Кімната школяра” Анастасія Мокрецька із ЗОШ №5, Юліана Німак – ЗОШ №6 і Віка Рибій  ЗОШ №5. В такому порядку й розмістилися на сходинках п’єдесталу пошани.

IMG_1014

Переможців і призерів відзначили грамотами, пам’ятними медалями та грошовими преміями, а кращі команди ще й кубками. Окрім того, всі учасники змагань були нагороджені книгами Михайла Іщенка “Спалився за Україну”.