Люди Світ Фото

У галереї «Арт на Мур» відкрили виставку живопису та кераміки, присвячену жінці (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 2 вересня, у галереї «Арт на Мур» відбулася виставка живопису та кераміки «NOW». Молода авторка Маріанна Вахняк презентувала роботи, які присвячені жінці, зокрема різні стани, відчуття, характери та моменти життя. Частину керамічних робіт Маріанна привезла з Франції у 2014 році, там вона їх створювала, випалювала та прикрашала.

IMG_20160902_154031

У картинах теж приховані почуття жінки. Роботу «Звістка» художниця присвятила АТО. Всього на виставці представлено 18 експонатів і більшість із них дівчина виконала за останній місяць.

«Я працювала день і ніч. Живопис більш легка для мене тема, кераміка ж потребує багато клопітної роботи. Але те, що я закохана у кераміку уже ні для кого не секрет», – розповідає Маріанна.

Кожна робота художниці має певну давню українську традицію, де представлені образи минулого. Маріанна не захотіла багато розповідати про свої роботи, каже, що вони говорять самі за себе і кожен має бачити у ній щось своє. Підтримати авторку прийшли батьки, друзі, художник та наставник Маріанни Василь Андрушко.

Виставка триватиме до 16 вересня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні