Люди

У Франківську зареєстрували 31 кримінальну справу щодо ухильників від мобілізації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час проведення четвертої хвилі часткової мобілізації військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону зареєструвала 31 кримінальне провадження за статтею 336 Кримінального кодексу України (ККУ). Про це повідомив військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону полковник юстиції Віталій Вдовидченко.

Povistki-mobilizatsiya_1299-890x395.jpg.pagespeed.ce_.0XW2oP_0TR1[1]

На виконання Указу Президента України стосовно проведення часткової мобілізації у 2015 році військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону, виконануючи вимоги Законів України про «Мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України» , притягнула до відповідальності 31 ухильника від мобілізації.

Провадження скерували до міських та районних відділів МВС України в Івано-Франківській області, наразі зареєстровано та розпочато досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за частиною першою статті 425 ККУ.

За участю представника військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону провели навчання юристів військових комісаріатів області з приводу притягнення до адміністративної відповідальності громадян за порушення вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та належного оформлення документів про вчинення злочину передбаченого статтею 336 КК України та порядку скерування їх до правоохоронних органів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні