Люди Світ

У Франківську запрацюють інтернет-портали для людей з інвалідністю

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську розпочав свою роботу інтернет-портал для людей з обмеженими можливостями «Доступний Івано-Франківськ». Проект реалізовується в рамках концепції «Розумні міста».

Про це, у вівторок, 23 травня, під час оперативної наради повідомив начальник відділу програмного і комп’ютерного забезпечення Андрій Чайковський.

За його словами, сайт «Доступний Івано-Франківськ» створений для людей з обмеженими можливостями. Це, свого роду, веб-платформа, де можна знайти інформацію про об’єкти доступності в місті та прокласти для себе оптимальний маршрут.

«Тепер люди зможуть дізнатись всю потрібну інформацію про об’єкт: чи є там пандуси, парковка, чи є кнопка виклику персоналу, – каже Чайковський. – Також цей портал адаптований для людей з вадами зору».

На сьогоднішній день на сайті відображується понад дві сотні об’єктів доступності, які можна переглянути в, які можна переглянути в 3-D зображенні. Також можна добавляти об’єкти власноруч.

Крім того в Івано-Франківську запустили ще один портал – «Голос громади». Він призначений для голосування за актуальні питання, що стосуються розвитку міста. Відтак тепер містяни зможуть впливати на рішення, що приймаються владою.

Опитування «Голос громади» діляться на категорії: загальноміські, галузеві та територіальні.

«Голосування вже працює, – каже Андрій Чайковський. -Ми створили опитування про алею відомих франківців, але наші громадяни не дуже активні, тому на сьогодні проголосували лише 625 франківців».

Для користування сервісом спершу потрібно зареєструватися через мережу Фейсбук або Google+. Далі знайти голосування, що вас цікавить, ознайомитись з детальною інформацією про голосування, обрати потрібну відповідь та проголосувати. Опісля можна буде ознайомитись з результатами.

У міській раді запевняють, що думка громади буде обов’язково враховуватись при прийнятті рішень владою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.