Люди Фото

У Франківську востаннє цього року зібралися на каву з Міхальцем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
26 грудня до Франківська, після довгої перерви, приїхав колишній начальник патрульної поліції Дмитро Міхалець.

Зараз він працює в рідному Хмельницькому на аналогічній з Франківськом посаді. Однак вже готується дещо змінити головний вид діяльності.

Будучи на посаді управлінця у Франківську, Дмитро Міхалець зустрічався з громадянами та пресою на каві. Під час таких посиденьок, обговорювали різноманітні питання із життя міста. А зараз він каже, що  йому дуже не вистачає Франківська.

“Мені дуже не вистачає української ментальності. У вас багато різних заходів, які відвідують всі мешканці міста, там їх не так багато, – каже екс-патрульний Франківська. – Гір немає, немає таких туристичних місць, де можна відпочити”.

Одним з питань, яке задали Міхальцю, було про причини його переїзду. Колишній франківець відповів, що насправді причин було декілька.

“Довго міркував чи переїхати, але в мене росте 2-річний син, там дружині з ним допомагатимуть батьки, каже Димитро Міхалець. – Крім того мені запропонували туди перейти по роботі, а на пропозиції відмовляють тільки раз, бо більше пропонувати не будуть”.

На запитання журналіста, чи втік Міхалець від суду, він відповів, що головною причиною була сім’я. Серед інших питань, у копа поцікавились, чи знає він хто буде на його вакантній посаді у Франківську. Він толерантно відповів, що не знає.

“Франківчани важкі менталітетом, треба сильну людину, щоб вона могла впоратися. Не знаю, хто буде керівником зараз у Франківську, але якби знав, то не сказав би. Можливо приїде людина з іншої області або із Києва”, – каже Дмитро Міхалець.

Зараз він в.о. начальника управління превентивної діяльності, і займається тим, що повинен контролювати настрої населення, формувати громадські угрупування, які допомагатимуть із контролем порядку. Особливо це стосується роботи в селі. Але зовсім скоро цілком імовірно він стане повноправним управлінцем.

“Робота не з простих, треба мати баланс з усіма. Тут в мене було 50 чоловік прямого підпорядкування, там 25, – каже він. – Але там 1200 чоловік непрямого підпорядкування, тут 280”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.