Люди

У Франківську відслужили панахиду за загиблими бійцями батальйону «Івано-Франківськ» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 26 серпня, в Івано-Франківську у церкві Зіслання Святого Духа відбудбулася поминальна панахида за загиблими торік під Іловайськом бійцями батальйону «Івано-Франківськ».

На панахиді були присутні родичі загиблих міліціонерів та бойові побратими, пише ГК. Нагадаємо, 29 серпня 2014 року під Іловайськом Івано-Франківський батальйон МВС опинився в оточені збройних формувань ДНР та російських військ.

Потрапивши під обстріл, загинуло 10 бійців батальйону.

Українські військові увійшли в Іловайськ 18 серпня. Вони змогли взяти під свій контроль більшу частину міста, однак після введення регулярних російських військ 23-24 серпня і через дезертирство під тиском ворога окремих українських частин вже 28 серпня іловайське угруповання опинились в оточенні.

До теми: Іловайськ болітиме довго. Спогади франківських бійців

29 серпня вночі російський президент Путін звернувся до бойовиків з закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинились в оточенні. Терористи згодом заявили, що готові випустити бійців з оточення.

30 серпня о 10:00 українські військові організованими колонами почали рух з міста, однак колони розстріляли, завдавши великих втрат українським батальйонам. За даними Міноборони, під Іловайськом загинуло 108 українських бійців, сотні бійців були поранені та були захоплені у полон.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні