Люди Фото

У Франківську студенти зібрали понад 30 тисяч гривень на лікування важкохворого хлопчика

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу провели благодійний концерт «Світ очима дітей».

Концерт організували випускниця ІФНТУНГ Галина Когут та Центр культури і дозвілля студентів університету. Зібрані кошти підуть на лікування маленького хлопчика – Сергія Шищука з Івано-Франківська, який  страждає від епілепсії і ДЦП: через сильні приступи його мозок відмирає.

Хлопчику терміново потрібна дорога операція за кордоном, а коштів у родини немає.

З самого ранку у фойє головного корпусу ІФНТУНГ відбувався благодійний ярмарок: можна було придбати новорічні прикраси ручної роботи, розмальовані  студентами та випускниками-архітекторами, інформує прес-служба ІФНТУНГ.

Ввечері розпочався благодійний концерт, в якому взяли участь Заслужена артистка України Галина Баранкевич, Заслужена артистка України Світлана Весна, отець Олексій Саранчук, гурт Malex Band, зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Зірка мрії» ЗОШ №1 м. Івано-Франківська (керівник – Тетяна Грибович, хореограф – Галина Когут) й ін.

Під час благодійного концерту відбувся також аукціон картин ручної роботи, котрі виконала бабуся хворого хлопчика.

За попередніми підрахунками зібрано 31 000 грн. Крім того, ректорат ІФНТУНГ виступив з ініціативою оголосити додатковий збір добровільних пожертвувань серед працівників та студентів університету на лікування Сергійка Шищука.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.