Люди Розваги Фото

У Франківську стартує фестиваль “Вгору серця”

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 2-3 травня в Івано-Франківську буде проводитись щорічний фестиваль «Вгору серця». Про родзинки цьогорічного свята розповідали його організатори.

DSC_0120

Фестиваль «Вгору серця» проводиться в місті вже сьомий раз. Цьогорічна тема фесту – «Франківськ – Шептицький».

DSC_0128

«Шептицький – як на свій час був дуже крутим арт-менеджером, – говорить один з організаторів Ярема Стецик. – Він розштовхував мистецтво середовище в якому він жив. Я би хотів, аби наші отці в цей рік налаштувалися на духовну сторону через мистецтво. Хотілося, аби на своїх проповідях, через свій смак, а він має бути, бо ви багато буває за кордоном, ви стали носіями не лише духовності, але й культури, мистецтва».

Ярема Стецик запропонував священикам вийти на фестиваль з накладними бородами, як у Шептицького. «Це такий собі театр, – погодився Стецик, – Це не гріх, а наша дружба. Бо церква – теж своєрідний театр. Хотілося би, аби про Шептицького було наголошено впродовж цілого року».

Афіша _Вгору серця_Правка №1

Також в рамках фестивалю буде експонуватися художня виставка «Для Бога я створю найкраще». Цього року до співорганізації долучився Центр сучасного мистецтва. Його директор Анатолій Звіжинський зауважив, що цього разу буде представлено значно більше робіт від професійних художників, а також художників-аматорів дорослого віку.

Щодо музичної програми, то вона триватиме два дні. У суботу на сцені Вічевого майдану будуть лунати хорові та естрадні співи. У неділю, 3 травня о 17.00 розпочнеться гала-концерт за участю музичних гуртів з Івано-Франківська, Калуша та Дніпродержинська.

DSC_0124

У суботу, 2 травня о 9.30 від храму Зіслання Святого Духа, що на Кововальця, 105 буде стартувати традиційне «Вело-Мото-Авто-Ретро Благословення». Великою колоною байкери, автомобілісти, велосипедисти поїдуть на території заводу «Автоливмаш», де біля стіни з панно «Ісус благословляє подорожніх» буде благословення транспорту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.